Prefabrik evlerde yeni dönem Hafi Çelik Evler...

Türkoğlu Prefabrik 1996 seneden beri faaliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır. Uzun süredir balaka ve deneyyi, siz kıymetli alıcılerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyarız. Firmanın Kuruluşundan saygınlıken pencere sektöründe uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Prefabrik, Prefabrik ev, Ofis, Kütüphane, İşyeri, Okul, mescit, konteyner, hafif çelik, çelik yapılar, hafif çelik üretimi, hafif çelik yapıların üretilmesi, prefabriklere ait çeliklerin üretilmesi, prefabriklerin duvarlarının betopen kullanılması, Çelik karadale prefabrik gibi bir çok faaliyetlerde prefabrik yapılar yapmaktadır.

Hizmetlerimiz prefabrik yapımından nihayetrasında nihayetrası ; Prefabriklerde personelden dolayı hasar, Firmaların mahsulleri ile alakali garanti kapsamındaki bütün mahsulleri firmamızdan kaynaklanan sorunları kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına karşın kurulduğu ilk andan saygınlıken kaliteye verdiği önem ve güçu başarma azmi ve siz kıymetli alıcımiz dahilin sanal olmataraf projeler sayesinde kısa sürede prefabrik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, vakitında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve devamlıliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Alsan Dokum, gösterdiğiniz yakın alaka ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Murat Tükoğlu
Türkoğlu Demircilik İnşaat, Prefabrik LTD. ŞTİ.

2000 Sokak No:16 Aşağıkızılca / Kemalpaşa – İZMİR
Tel: 0232 871 5488 Fax: 0232 871 5348 e-mail : info@turkogluprefabrik.com www.turkogluprefabrik.com
www.turkogludemircilik.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !